13707 Česká republika - školní atlas - novinka Zobrazit větší

13707 Česká republika - školní atlas

13707

Nový produkt

Školní atlas Česká republika od nakl. Kartografie Praha

Atlas schválen jako učebnice pro školy a nižší gymnázia MŠMT, doložka do roku 2018

 

Více informací

139 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Třetí vydání oblíbeného atlasu České republiky. Kromě nepostradatelných map obecně zeměpisných a politických, obsahuje řadu nových tématických map, založených na nejnovějších statistických údajích. K těm nejzajímavějším tématům jistě bude patřit satelitní snímek celého území státu, mapy a grafy sledující nejmodernější trendy – vzdělanost, vybavení internetem, růst dopravy, trendy v cestovním ruchu, fotografická dvoustrana apod. Vnitřní stránky obálky jsou věnovány procvičování učiva formou otázek a odpovědí a doplňování do obrysové mapy.

Ve třetím vydání, kterému byla prodloužena doložka Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy do roku 2018, byl rozšířen oddíl věnovaný postavení České republiky v Evropě a Evropské unii. Aktualizovány byly tematické mapy na základě údajů Českého statistického úřadu, získaných při sčítání lidu a domů v roce 2011, ale i z jiných aktuálních databázových zdrojů. Nově byl do atlasu zařazen oddíl "Česko a trendy moderní kartografie". V neposlední řadě atlas jistě zaujme novou obálkou z dílny Lucie Ernestové a jejího studia GAO.

 

- 26 stran přehledných map České republiky
- obecně zeměpisná a administrativní mapa
- satelitní pohled na Českou republiku
- historie, obyvatelstvo, hospodářství, cestovní ruch…
- ČR v Evropě
- fotografická příloha
- rejstřík
- úkoly k procvičení učiva
- atlas oceněn jako Mapa roku 2006

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

13707 Česká republika - školní atlas

13707 Česká republika - školní atlas

Školní atlas Česká republika od nakl. Kartografie Praha

Atlas schválen jako učebnice pro školy a nižší gymnázia MŠMT, doložka do roku 2018