92713 Alter - PŘEHLEDY ŽIVÉ PŘÍRODY pro 3. - 5. ročník Zobrazit větší

92713 Alter - PŘEHLEDY ŽIVÉ PŘÍRODY pro 3. - 5. ročník

92713

Nový produkt

Věra Čížková, Lenka Bradáčová, ilustroval Květoslav Hísek 
Učebnice s přehledy rostlin a živočichů je sestavena tak, že levá strana představuje stručný výkladový text objasňující základní biologické pojmy a pravá strana jej komentuje barevnými ilustracemi s detaily, které obsahují důležité rozlišovací znaky vysvětlovaných pojmů.

Více informací

68 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Věra Čížková, Lenka Bradáčová, ilustroval Květoslav Hísek
Učebnice s přehledy rostlin a živočichů je sestavena tak, že levá strana představuje stručný výkladový text objasňující základní biologické pojmy a pravá strana jej komentuje barevnými ilustracemi s detaily, které obsahují důležité rozlišovací znaky vysvětlovaných pojmů. Ilustrace jsou tedy nedílnou částí textu. Doplněk k prvouce pro 3. ročník a učebnicím přírodovědy pro 4. a 5. ročník.

Formát: 165 x 230 mm
Vazba: měkká
Počet stran: 40 + kartonová příloha pro popis třídění rostlin a živočichů

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

92713 Alter - PŘEHLEDY ŽIVÉ PŘÍRODY pro 3. - 5. ročník

92713 Alter - PŘEHLEDY ŽIVÉ PŘÍRODY pro 3. - 5. ročník

Věra Čížková, Lenka Bradáčová, ilustroval Květoslav Hísek 
Učebnice s přehledy rostlin a živočichů je sestavena tak, že levá strana představuje stručný výkladový text objasňující základní biologické pojmy a pravá strana jej komentuje barevnými ilustracemi s detaily, které obsahují důležité rozlišovací znaky vysvětlovaných pojmů.