13711 Dětský dřevěný stoleček se židličkami Zobrazit větší

13711 Dětský dřevěný stoleček se židličkami

13711

Nový produkt

Novinkou v našem sortimentu je tato limitovaná edice dětských stolečku s židličkami. Omezený počet kusů skladem je dán ruční prací. Každý komplet je opalován a malován zvlášť, nikdy nebudou dva stolečky totožné. 

Každý stoleček je originální ruční práce. Malované pohádkové postavy se mohou lišit, odesílány jsou náhodně:-)

Více informací

1 390 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Novinkou v našem sortimentu je tato limitovaná edice dětských stolečku s židličkami. Omezený počet kusů skladem je dán ruční prací. Každý komplet je opalován a malován zvlášť, nikdy nebudou dva stolečky totožné. 

Každý stoleček je originální ruční práce. Malované pohádkové postavy se mohou lišit, odesílány jsou náhodně:-)

Materiál: masiv borovicového dřeva

Povrchová úprava: ekologický a zdravotně nezávadný lak pro dlouhou životnost

Rozměr stolu: 55 x 36 cm

Výška stolu: 47 cm

Výška židličky: 44 cm

Výška sedátka židliček: 22 cm

Rozměr sedátka: 27 x 27 cm

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

13711 Dětský dřevěný stoleček se židličkami

13711 Dětský dřevěný stoleček se židličkami

Novinkou v našem sortimentu je tato limitovaná edice dětských stolečku s židličkami. Omezený počet kusů skladem je dán ruční prací. Každý komplet je opalován a malován zvlášť, nikdy nebudou dva stolečky totožné. 

Každý stoleček je originální ruční práce. Malované pohádkové postavy se mohou lišit, odesílány jsou náhodně:-)