13727 Školní atlas českých dějin Zobrazit větší

13727 Školní atlas českých dějin

13727

Nový produkt

Školní atlas českých dějin kombinuje mapy k jednotlivým historickým obdobím s ilustracemi, případně dobovými fotografiemi a textovými informacemi. 

Více informací

169 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Školní atlas českých dějin kombinuje mapy k jednotlivým historickým obdobím s ilustracemi, případně dobovými fotografiemi a textovými informacemi. V úvodu každé kapitoly je přehledná historická mapa Evropy, sloužící k dokreslení dějin našeho národa v evropských souvislostech. Školáci i učitelé propojí učení s praktickým tipem na výlet. V kapitole „Střípky“ jsme podali dobovou zajímavost, lokalitu nebo osobnost. Oddychová stránka končí vždy otázkami a úkoly, sloužící k procvičení učiva a k samostatné úvaze žáků.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

13727 Školní atlas českých dějin

13727 Školní atlas českých dějin

Školní atlas českých dějin kombinuje mapy k jednotlivým historickým obdobím s ilustracemi, případně dobovými fotografiemi a textovými informacemi.