0190 Slabikář (brožovaný) - nová řada

1-90

Nový produkt

Zařazené činnosti umožňují aktivní zařazení všech žaků do výuky.Důraz je kladen na čtení s porozuměním.Obsahuje množství básníček a ukázky z děl klasiků dětské literatury.Prolína jím ,,kytičková hra,, , která motivuje k zájmu o čtení.Zohledněny jsou i metody čtení pro dislektiky.

Více informací

95 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Slabikář (brožovaný) - nová řada

Zařazené činnosti umožňují aktivní zařazení všech žaků do výuky.Důraz je kladen na čtení s porozuměním.Obsahuje množství básníček a ukázky z děl klasiků dětské literatury.Prolína jím ,,kytičková hra,, , která motivuje k zájmu o čtení.Zohledněny jsou i metody čtení pro dislektiky.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

0190 Slabikář (brožovaný) - nová řada

0190 Slabikář (brožovaný) - nová řada

Zařazené činnosti umožňují aktivní zařazení všech žaků do výuky.Důraz je kladen na čtení s porozuměním.Obsahuje množství básníček a ukázky z děl klasiků dětské literatury.Prolína jím ,,kytičková hra,, , která motivuje k zájmu o čtení.Zohledněny jsou i metody čtení pro dislektiky.