0253 Český jazyk 2 nově, pracovní sešit, 1. díl Zobrazit větší

0253 Český jazyk 2 nově, pracovní sešit, 1. díl

2-53

Nový produkt

NOVÁ ŘADA PRO POTŘEBY ŠVP. Odpovídá látce v učebnici 2-50 Český jazyk 2.

Začátek učiva je uveden krátkou pohádkou nebo příběhem ze života kolem nás.Mezipředmětové vztahy s učebnicemi jiných předmětů (Prvouka, Čítanka) i vědomostní otázky. Dále cvičení na pozornost, paměť koncentraci, sluchové a zrakové vnímání, pohybová cvičení.

Více informací

54 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Český jazyk 2 nově - pracovní sešit 1. díl

NOVÁ ŘADA PRO POTŘEBY ŠVP. Byla provedena úprava - odpovídá látce v učebnici 2-50 Český jazyk 2. Začátek učiva je uveden krátkou pohádkou nebo příběhem ze života kolem nás.Mezipředmětové vztahy s učebnicemi jiných předmětů (Prvouka, Čítanka) i vědomostní otázky. Dále cvičení na pozornost, paměť koncentraci, sluchové a zrakové vnímání, pohybová cvičení. Formát A4,60-64 stran.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

0253 Český jazyk 2 nově, pracovní sešit, 1. díl

0253 Český jazyk 2 nově, pracovní sešit, 1. díl

NOVÁ ŘADA PRO POTŘEBY ŠVP. Odpovídá látce v učebnici 2-50 Český jazyk 2.

Začátek učiva je uveden krátkou pohádkou nebo příběhem ze života kolem nás.Mezipředmětové vztahy s učebnicemi jiných předmětů (Prvouka, Čítanka) i vědomostní otázky. Dále cvičení na pozornost, paměť koncentraci, sluchové a zrakové vnímání, pohybová cvičení.