Sedmá třída

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
  • 89 Kč 130 Kč -31.5% mimořádná nabídka
    Výprodej!

DOPRODEJ - Slovník je určen pro učitele českého jazyka a žáky 2. stupně. Zahrnuje jednoduchý výklad termínů (od hesla "abeceda" po "životopis") užívaných ve škole při vyučování předmětu český jazyk. Základem jsou názvy domácí, české, připojeny jsou k nim názvy mezinárodní. Sestavil prof. Přemysl Hauser a kolektiv.

89 Kč 130 Kč -31.5%
    mimořádná nabídka
  • 135 Kč Skladem
  • 151 Kč 159 Kč -5% NOVINKA

Český jazyk 7, nová učebnice je vytvořena v souladu s RVP ZV a navazuje na učebnici 6. ročníku. Je zde brán zřetel na mezipředmětové vztahy, průřezová témata.Každá kapitola obsahuje teorii učební látky i dostatečné množství cvičení.

151 Kč 159 Kč -5%
    Sleva!
    NOVINKA
  • 169 Kč Skladem

Seznamuje s dalšími literárními žánry (legenda, cestopis,fejeton;Další oblíbené ukázkyjako bestseler, detektivka,humor nebo závažná témata - problematika smrtiprolínají se z velké části s učivem dějepisu, zeměpisu a přírodopisu 7. Celá čítanka je motivována soutěží "Světové přístavy". Diplom přiložen

Skladem
  • 149 Kč Skladem

Čítanka 7 - NOVINKA - je součástí nové edice Čtení s porozuměním a rozšiřuje řadu učebnic zaměřených na podporu čtenářské gramotnosti . Učebnice odpovídá pojetí a cílům RVP ZV. Hlavním cílem je dále v dětech prohlubovat zájem o literaturu a nenásilnou formou je poutavými články a zábavnými úkoly motivovat k četbě.

Skladem
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek