Čtvrtá třída

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 55 položek
  • 39 Kč Skladem

Tento dvoubarevný pracovní sešit nabízí jednoduchý postup pochopení systému převodů jednotek. Žáci se učí převádět jednotky logicky, v převodech hledají systém, například s pomocí osy převodů.

• 95 Kč Skladem

Součást řady učebnic matematiky pro 1. až 5. ročník, která je zpracována tak, aby postihovala všechno podstatné učivo matematiky probírané na všech typech státem uznaných škol.

• 98 Kč Skladem

Pracovní sešit, který doplňuje učebnici, je nutný pro procvičování učiva. Je určen pro dopisování, dokreslování a vybarvování.

• 42 Kč Skladem

Sada barevných příloh pro vystřihování slouží jako názorná pomůcka, která doplňuje učebnici a pracovní sešit.

• 90 Kč Skladem

Metodická příručka neobsahuje přesné návody, ale vysvětlení a rady, náměty a upozornění na různé interpretace učiva. Ukazuje rovněž na souvislosti s učivem ostatních ročníků, aby mohl učitel počítat s možností nápravy nedostatků v dalším období.

• 102 Kč Skladem

Sbírka je určena nejen žákům, kteří mají hlubší zájem o matematiku, ale i těm, kteří potřebují některé části učiva lépe procvičit a zopakovat, lépe pochopit na dalších rozšiřujících a analogických úlohách, nebo si chtějí prostě pohrát se zábavnými úkoly. Většina úloh má v závěru sbírky uvedeny výsledky.

• 75 Kč Skladem

Vzhledem k úspěchu, které mělo „barevné počítání“ u prváků, druháků i třeťáků, připravila autorka podobnou knížku také pro čtvrťáky. Při zábavném způsobu procvičování učiva matematiky 4. ročníku děti objevují a vytvářejí hezké obrázky z cirkusové manéže.

• 53 Kč Skladem

Knížky nejsou určeny na dopisování. Předpokládá se, že k učebnici bude (kromě procvičovacího sešitu) zaveden ještě obyčejný sešit na řešení úloh z učebnice. V učebnici je na každé stránce odkazováno na vhodná cvičení v procvičovacím sešitu a je tak snadné zadávat např. domácí úkoly či samostatnou práci.

• 50 Kč Skladem

• 50 Kč Skladem

• 29 Kč Skladem

Procvičovací sešity jsou sestaveny obdobně jako v 3. třídě a jsou plné úkolů, které je možno používat k samostatné práci i jako domácí úkoly. Postup učiva koresponduje s postupem v učebnici a na stránkách učebnice jsou odkazy na optimální stránku procvičovacího sešitu.

• 29 Kč Skladem

Zobrazeno 1 – 12 z 55 položek